Promocja

Leasing „Promocja Zimowa” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Abarth.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
– Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu
– Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
– Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR
– Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach Leasys 

Kredyt „Promocja Zimowa” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Abarth.

Atrakcyjne oprocentowanie
Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
– Okres spłaty kredytu od 12 do 72 miesięcy
– Pierwsza wpłata od 0%!
– Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Abarth)

Abarth 595 w wersji Essesse, Competizione oraz Turismo czeka na Ciebie. Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Zimowa" i przekonaj się o ich sportowych osiągach i możliwościach.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Abarth. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. prowadzący na terytorium RP działalność za pośrednictwem oddziału FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 94 200,00 zł brutto: wpłata własna: 43 332,00 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 1 586,59 zł; stopa procentowa zmienna: 3,99%, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 8,30 %, całkowita kwota kredytu: 50 868,00 (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 6 249,24 zł, całkowita kwota do zapłaty 58 941,02 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 03.08.2020r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.Logo
Logo