Abarth 124 Spider

Już od zł 163 000
Modele
Benzyna
170 KM / 125 kW
5,1 - 9,1 (l/100Km)
2
Euro6d-TEMP
Automatyczna - Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Całkowicie nowy Abarth 124 spider wyznacza nowe granice osiągnięć. Masa pojazdu gotowego do jazdy to zaledwie 1060 kg, a stosunek masy do mocy wynosi 6,2 kg/KM. Masa koncentruje się na rozstawie osi, dzięki czemu uzyskano jej optymalny rozkład (50:50) zapewniający osiągi i zwinność samochodu. Abarth wspaniale się prowadzi za sprawą zawieszenia opracowanego na podstawie naszych rajdowych doświadczeń.
Skończyły się żarty.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Jego wyrafinowany styl przejawia się również w nowej stylistyce przodu, gdzie wykorzystanie kolorów ograniczone jest do minimum. Szare obudowy lusterek bocznych dopasowane są do tonu mocowań, a obudowa grilla i przednie wstawki dyfuzora są jednolicie czarne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Eleganckie, wyrafinowane DNA Abartha 124 Spider widoczne jest w jego wnętrzu, dzięki nowej stylistyce foteli: umieszczoną centralnie wstawką z mikrofibry zapobiegającą ześlizgiwaniu się kierowcy na boki.

 

Jakość wykonania jest jednym z filarów, na którym firma Abarth opiera swoje największe dokonania. Tabliczka w nowym Abarth 124 Spider świadczy o jakości i osiągach możliwych dzięki pracy inżynierów Zespołu Wyścigowego Abarth.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi

Zamontowany wzdłużnie silnik 1.4 Turbo MultiAir 170 KM oferuje optymalną moc w każdym momencie. Odczujesz ją także dzięki charakterystycznemu dźwiękowi wydechu Abarth Record Monza.  Moc jest dostarczana na tylne koła za pośrednictwem mechanizmu różnicowego z samoczynną blokadą mechaniczną, co oznacza większą przyczepność, lepsze przyspieszenie i wrażenia, których można się spodziewać po marce Abarth.

 

Przycisk Sport podkreśla charakter samochodu, powodując bardziej sportowe i agresywne zestrojenie silnika (z opcją overboost), kierownicy i skrzyni biegów (w wersji automatycznej). Dodatkowo skrócony drążek zmiany biegów pozwala na szybką zmianę biegu na wyższy. Cechy te gwarantują najlepsze osiągi.

 

Dzięki sportowemu zawieszeniu z amortyzatorami Bilstein nowy Abarth 124 spider doskonale trzyma się drogi, prowadzi się bardziej stabilnie, zwłaszcza na zakrętach. Dawka adrenaliny w prawdziwym roadsterze nie oznacza, że musisz rezygnować z bezpieczeństwa.

 

Efektywny układ hamulcowy, z przodu 4-tłoczkowe stałe zaciski. Hamulce skonstruowano przy współpracy z Brembo w oparciu o nasze wyścigowe doświadczenie. Gwarantują optymalną drogę hamowania, zapewniając dobrą reakcję pedału, nawet po długim użytkowaniu.

 

Dostępny w standardzie układ wydechowy z 4 wylotami w technologii Dual-mode reguluje poziom emisji spalin w zależności od prędkości silnika – zmniejszone przeciwciśnienie umożliwia optymalne dostarczanie mocy. Cztery rury wylotów jeszcze bardziej podkreślają styl i wyjątkowy charakter pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.