Abarth 595

Już od zł 83 000
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna
145 - 180 KM / 107 - 132 kW
4,7 - 7,9 (l/100Km)
3
Euro6d-TEMP
Automatyczna - Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Wsiądź i przekonaj się. W nowym modelu Abarth 595 wszystko zostało ulepszone, dzięki czemu przewyższa on Twoje oczekiwania.
Chwyć za kierownicę i włącz się do akcji: to Ty decydujesz o swoich osiągach.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Doskonałość tkwi w szczegółach, a suma tych szczegółów – takich jak nowe satynowe chromowane wykończenia oraz 10 kolorów nadwozia do wyboru (w tym pastelowych, metalizowanych i perłowych lakierów) – sprawia, że Abarth 595 staje się wyjątkowy.

 

Przód został przebudowany – ma powiększony wlot powietrza, co oznacza lepszą kontrolę nad nagrzewaniem komory silnika i wzrost wydajności chłodniczej o 18%.  Poprawiono osiągi i kulturę pracy silnika, nawet na wypadek ekstremalnego tuningu rajdowego.  Nowy tylny sportowy dyfuzor możesz dostosować do swoich upodobań dzięki trzem nowym zestawom kolorystycznym: białemu, czerwonemu i czarnemu.

 

Każdy szczegół opracowano z myślą o osiągach: nowe boczne wloty powietrza w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne osłony, spoiler oraz tylny zwiększają aerodynamikę podczas jazdy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Skórzana kierownica, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia z nowym satynowo chromowanym wykończeniem i starannie wykończone sportowe fotele Abarth – wszystkie elementy podkreślają sportowy charakter i styl Abartha.

 

Nowa ścięta kierownica sportowa ze wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost. Dostosuj styl jazdy za pomocą przycisku Sport: zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego, regulacja kalibracji układu kierowniczego i pedału gazu. Ponadto zestaw wskaźników TFT przełącza się na konfigurację rajdową.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi

SILNIKI:

 

1.4 TURBO T-JET O MOCY 145 KM

1.4 Turbo T-Jet, 4 cylindry w układzie rzędowym, moc 145 KM i maksymalnie 206 Nm przy 3000 obr./min. Silnik 595 może rozpędzić samochód do 210 km/h z przyspieszeniem 0–100 km/h w 7,8 s. To Ci nie wystarczy? Spokojnie, to dopiero początek.

 

SILNIK TURBO T-JET 1.4 O MOCY 160 KM

4-cylindrowy silnik 1.4 Turbo T-Jet modelu 595 Pista zapewnia maksymalną moc 160 KM i maksymalnie 230 Nm przy 3000 obr./min. Wykorzystaj prostą, aby osiągnąć prędkość 218 km/h i wygraj wyścig spod świateł dzięki przyspieszeniu od 0–100 w 7,3 s.

 

SILNIK TURBO T-JET O MOCY 165 KM

Silnik 165 KM to czysta moc i maksymalny moment obrotowy 230 Nm przy 3000 obr./min (tryb sportowy) dzięki nowej turbosprężarce Garret, maksymalna prędkość 218 km/h i przyspieszenie 0–100 km/h w 7,3 s. Dostępny ze zautomatyzowaną skrzynią sekwencyjną z łopatkami zmiany biegów, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć czas zmiany biegów. Czy to wszystko istnieje? Tak. I nazywa się Abarth 595 Turismo.

 

SILNIK TURBO T-JET O MOCY 180 KM

Silnik 1.4 T-Jet o mocy 180 KM z turbosprężarką Garret i trybem podwójnego wydechu o 4 rurach „Record Monza”. Moc właściwa 132 KM/l oraz przyspieszenie 0–100 km/h w 6,7 s dzięki niesamowitemu stosunkowi masy do mocy: 5,9 kg/KM.

 

UKŁAD WYDECHOWY:

 

Układ wydechowy „Record Monza” zmienia przepływ gazów spalinowych w zależności od zakresu pracy silnika. Zmniejsza ciśnienie, aby zwiększyć moc i dźwięk! Sportowy styl i dźwięk Abarth.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia