Usługi Finansowe

Centrum Sprzedaży FCA Poland S.A. oferuje swoje usługi we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o., ułatwiając zakup samochodu marki Alfa Romeo.

Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowej lub używanej Alfa Romeo. Jeśli nie jesteś pewien/pewna skontaktuj się z naszym salonem – razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom!

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu produktów finansowych możesz sam zadecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę twoich potrzeb - dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje kredyty balonowe. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi!

 

Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjdziesz z Salonu wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Alfa Romeo bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez FCA  Leasing sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej FCA Leasing Polska Sp.z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski  miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez FCA Leasing Polska Sp z o.o. -
w zależności od promocji.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Program wynajmu długoterminowego FCA Fleet Services oferowany jest we współpracy FCA Leasing Polska Sp z o.o., FCA Poland S.A. i ALD Automotive Polska Sp z o.o. Stała, miesięczna rata wynajmu zawiera: finansowanie, serwis (przegląd oraz naprawy wraz z zakupem części eksploatacyjnych), opony (zakup, wymiana, składowanie i relokacja), ubezpieczenie z likwidacją szkód, assistance 24h i samochód zastępczy.

 

 

 

USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i FCA Leasing Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

- Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu

- Ubezpieczenie komunikacyjne 

- Ubezpieczenie GAP

- Usługi wydłużonej gwarancji

- Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej

- Dodatkowego wyposażenia samochodu

Ten link  zawiera główne dokumenty informacyjne wymagane prawem odnośnie przejrzystości produktów i usług oferowanych przez Bank FCA.