Alfa Romeo Tonale

Już od zł 159 700
Modele
Hybryda
130 - 160 KM
5,70 - 6,23 (l/100Km)
130 - 142 g/km
Automatyczna skrzynia biegów

Szczegóły

Informacje o modelu

ALFA ROMEO W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

Nowa Tonale to pierwsza Alfa Romeo z silnikiem hybrydowym, a jednocześnie C-SUV, który w zupełnie nowy sposób łączy sportowy charakter z charakterystycznym włoskim designem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

FUNKCJONALNE PIĘKNO

Konstrukcja, która łączy elementy stylistyczne Alfy Romeo w nowoczesnej i funkcjonalnej interpretacji z cechami typowymi dla włoskiego designu.

 

Boczną linię nadwozia inspirowaną Alfą Romeo GT cechuje zmysłowość i atletyczność.

 

Adaptacyjne światła przednie Full LED Matrix 3+3, między którymi wyróżnia się wyjątkowy grill, stanowią znak rozpoznawczy odnoszący się do dawnych konstrukcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

KIEROWCA W SAMYM CENTRUM

Zaprojektowany tak, abyś Ty był zawsze w centrum uwagi. Prestiżowe materiały i wykończenie razem z nieoczwistym podświetleniem deski rozdzielczej natychmiast tworzą nastrój Alfy Romeo. Tonale wprowadza zwyczaje włoskiej gościnności do świata SUV-ów premium.

PANEL „CANNOCCHIALE”

Klasyczny panel zegarów Alfy Romeo z całkowicie cyfrowym wyświetlaczem o przekątnej 12,3 cala z wieloma opcjami konfiguracji. Umożliwia wyświetlanie komunikatów systemów bezpieczeństwa, informacji dotyczących ładowania baterii oraz nawigacji.​

Wybierz jeden z trzech styli: Evolved, Relax lub Heritage. Każdy z nich to inna wizja drogi pokazana przez pryzmat Alfy Romeo.

W KONTAKCIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Wypróbuj nowoczesny system multimedialny z wyświetlaczem dotykowym 10,25” z opcją bezprzewodowego udostępniania ekranu dzięki Apple CarPlay i Android Auto™. Widżety i usługi Alfa Connect™ z asystentką głosową Alexą zapewniają intuicyjną obsługę podczas podróży.

 

Tonale posiada wielofunkcyjny interfejs, który można konfigurować według własnych potrzeb. Korzystaj z funkcji „Przeciągnij i upuść” jak w smartfonie, aby przesuwać widżety. Wybierz jak chcesz przewijać i zarządzać radiem, nawigacją, funkcjami ADAS i wieloma innymi. Spraw, żeby Twoja podróż była jak najbardziej komfortowa.

DŹWIĘK NOWEJ ERY

System nagłośnienia Harman Kardon z 14 głośnikami

 

Zanurz się w bogatych tonach i wibracjach zapewnianych przez głośniki premium jednego z najlepszych producentów sprzętu audio na świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

TECHNOLOGIA USTANAWIAJĄCA REKORDY

Tonale oferuje pełen zestaw innowacji technologicznych dzięki architekturze oprogramowania nowej generacji. To pierwszy samochód w historii stosujący certyfikat blockchain NFT, umożliwia korzystanie z asystentki głosowej Alexa oraz ekskluzywnych usług Amazon i wiele więcej. To ekosystem zintegrowanych usług cyfrowych, zapewniających najlepsze wrażenia w samochodzie i poza nim.

ZAWSZE POŁĄCZONE WRAŻENIA Z JAZDY

Nowe usługi Alfa Connect posiadają wiele funkcji gwarantujących najbezpieczniejsze i najwygodniejsze korzystanie z Alfy Romeo. Dzięki aplikacji mobilnej My Alfa Connect masz Tonale zawsze w zasięgu ręki. Nowe usługi pozwalają łatwo zarządzać Alfą Romeo Tonale, gdziekolwiek jesteś.

POCZUJ SIĘ JAK W DOMU Z ASYSTENTKĄ GŁOSOWĄ AMAZON ALEXA

Nowa Alfa Romeo Tonale została wyposażona we wbudowaną funkcję asystentki głosowej Amazon – Alexy, dzięki której poczujesz się tak, jakbyś nigdy nie opuszczał domu.

 

Możesz z niej korzystać bezpośrednio z kokpitu, zachowując pełną koncentrację na drodze – dodawać pozycje do listy zakupów, pytać o lokalizację interesujących Cię miejsc lub sterować systemem domowym: zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem i innymi podłączonymi do niego urządzeniami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi

HYBRYDA 130 KM + 20 EV

Tonale debiutuje wersją hybrydową o mocy 130 KM z napędem na przednie koła. Nowy 4-cylindrowy 1,5-litrowy silnik benzynowy turbo o mocy 130 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 240 Nm współpracuje z ekskluzywną 7-biegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów oraz silnikiem elektrycznym “P2” 48 V 15 kW 55 Nm. Alfa Romeo Tonale zapewnia autentyczne „hybrydowe doświadczenie” w imię wspaniałych osiągów i wysokiej wydajności.

 

HYBRYDA 160 KM + 20 EV

Silnik 160 KM został wyposażony w napęd na przednie koła i nową technologię hybrydową. Jego turbosprężarka o zmiennej geometrii połączona z 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów Alfa Romeo TCT oraz silnikiem elektrycznym “P2” 48 V 15 kW 55 Nm pozwala silnikowi elektrycznemu napędzać koła nawet, gdy silnik spalinowy jest wyłączony. To rozwiązanie techniczne, pozwala dostarczać autentycznych elektrycznych doświadczeń. Skrzynia biegów umożliwia ruszanie i jazdę w trybie elektrycznym z niską prędkością oraz podczas parkowania i jazdy na luzie, zapewniając typowe osiągi silnika benzynowego, a przy użyciu energii (silnk spalinowy + elektryczny) porównywalne z silnikiem Diesla, równomiernie dostarczając moc i zapewniając wspaniałe przyspieszenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.