Nowy Fiat 500X Urban Look

Modele
Benzyna - Diesel
120 - 150 KM / 81 - 110 kW
Benzyna 6,7 - 7,4 diesel 5,5 - 5,8 (l/100km)
5
Euro 6D Temp
5 - 6 biegowa Manualna - Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowy Fiat 500X Urban

Opanuj miasto. Oto SUV stworzony, by czerpać radość z miejskiego stylu życia, dziś i jutro.

 

Najlepsza stylistyka spotyka się z najbardziej zaawansowaną technologią jazdy. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

Stylistyka

Nowe światła mijania oraz drogowe w technologii LED, światła do jazdy dziennej i tylne światła LED. Odświeżony wewnątrz i na zewnątrz. 
Podróżuj po mieście stylowo z Fiatem 500X Urban.

 

Rzuć na wszystko całkiem nowe światło

Spójrz na miasto w zupełnie innym świetle dzięki innowacyjnym reflektorom Full LED, a świat nabierze o 20% więcej blasku.
Dodatkowo zaoszczędzisz aż do 66% więcej energii, niż w przypadku zwykłych reflektorów halogenowych i będziesz cieszyć się ich jasnością o wiele dłużej.

Rozsiądź się wygodnie

W nowym Fiacie 500X Urban, każdy detal gwarantuje najwyższy komfort. Wyjątku nie stanowi także nowa, ergonomiczna kierownica, z przyciskami sterowania radiem.

 

Pełne zrozumienie

W mgnieniu oka zaprzyjaźnisz się z nowym Fiatem 500X Urban. Odświeżone, bardziej czytelne zegary dostarczą wszystkich najważniejszych informacji dotyczących trasy.

 

Zabłyśnij stylem

Nowe tylne światła LED Fiata 500X, z tłem w kolorze nadwozia, wpasowują się w styl rodziny Fiata 500, a dodatkowo sprawią, że będziesz bardziej widoczny i wyróżnisz się wszędzie dokąd się udasz.

 

Odważny i śmiały

Pokaż się na mieście dzięki odświeżonej stylistyce zderzaków. Nowy Fiat 500X Urban zyskuje jeszcze więcej charakteru, a jego śmiała sylwetka przyciąga na drodze jeszcze więcej spojrzeń.

 

Liczy się także wnętrze

Zewnętrzne piękno kryje w sobie wewnętrzny komfort. Niełatwo jest wybrać najlepszy profil Fiata 500X Urban. Odświeżone wnętrze oferuje deskę rozdzielczą w kolorze nadwozia, a niepowtarzalne logo Fiata 500 widnieje tu niczym podpis artysty na arcydziele. Wszystkie materiały i łączenia stworzono z poczuciem stylu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Silnik

Silnik

Kompaktowy i szybki. Fiat 500X prezentuje nową linię silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, które pracują cicho i lekko, choć jednocześnie potrafią pokazać dynamikę swojego przyspieszenia, a przy tym pozostają niezwykle energooszczędne.
Odświeżyliśmy także linię silników diesla. Technologia SCR sprawia, że nowy Multijet jest jeszcze bardziej eko.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia i bezpieczeństwo

Technologia i bezpieczeństwo

W porannych godzinach szczytu i podczas gorączki sobotniej nocy.
W centrum i na przedmieściach. Zdobywaj miasto dzięki techologicznym osiągnięciom nowej generacji.

 

System rozpoznawania znaków drogowych

Dzięki kamerze zainstalowanej w przedniej szybie, system rozpoznaje najważniejsze znaki drogowe i ograniczenia prędkości, wyświetlając odpowiednie ikony na zegarach i informując o zbyt szybkiej jeździe.

 

Funkcja Speed Advisor

Przy pomocy jednego kliknięcia możesz dostosować się do ograniczeń prędkości odczytanych przez system rozpoznawania znaków drogowych.

 

System Lane Assist, czyli asystent pasa ruchu

Ten inteligentny system wysyła ostrzeżenia w przypadku nieuważnej zmiany pasa ruchu (bez włączenia kierunkowskazów). Asystent pasa ruchu wyświetli ostrzeżenie bezpośrednio na tablicy rozdzielczej i zwiększy opór ze strony układu kierowniczego.

 

6 poduszek powietrznych

Najwyższy poziom bezpieczeństwa zostaje osiągnięty dzięki wykorzystaniu sześciu dwustopniowych poduszek powietrznych – kierowcy, pasażera i poduszek bocznych.

 

Przednie i tylne czujniki parkowania

Dzięki przednim i tylnym czujnikom parkowania Fiat 500X Urban pomoże Ci w wykonywaniu najtrudniejszych manewrów, wysyłając ostrzeżenie dźwiękowe kiedy znajdziesz się zbyt blisko innych pojazdów lub przeszkód.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Łączność

Łączność

Co niesie ze sobą przyszłość? Bądź w stałym kontakcie ze wszystkim tym, co kochasz.
W nowym Fiacie 500X Urban przyszłość zaczyna się teraz.

Apple Car Play

Po co kupować najnowszego iPhone’a, jeśli nie można używać go tam, gdzie ma się na to ochotę? Apple CarPlay to najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób korzystania z iPhone’a w samochodzie, dzięki któremu masz dostęp do map, możesz dzwonić, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz odtwarzać muzykę bez rozpraszania swojej uwagi.

Android AutoTM
Muzyka, aplikacje i wiele, wiele więcej. Dzięki Android AutoTM Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Fiata 500X Urban w postaci prostego, przyjaznego interfejsu, na łatwych do odczytania stronach.

 

Uconnect™ 7” HD Nav LIVE DAB

Pora wyruszyć na kolejną wspaniałą przygodę. Dzięki radioodtwarzaczowi Uconnect™ 7” HD LIVE w wyposażeniu standardowym Twoi znajomi, muzyka i mapy są na wyciągnięcie ręki. DAB (Digital Audio Broadcasting) znajduje się w standardzie Fiata City Cross.

 

W standardowym wyposażeniu Fiata Cross znajduje się system Uconnect™ 7” HD Nav LIVE z nawigacją TomTom, informującą o sytuacji w ruchu drogowym i pogodzie i wysyłającą ostrzeżenia dotyczące radarów i wypadków na trasie. System jest zintegrowany z Apple CarPlay, Android Auto™ i DAB (Digital Audio Broadcasting).

 

Mopar® Connect

Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect masz wszystko pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś. Wiesz, gdzie zaparkowałeś, możesz zdalnie zamknąć i otworzyć drzwi oraz otrzymać informacje dotyczące każdego ruchu i swojej obecnej prędkości.
Dodatkowo możesz przekierować powiadomienia na swój telefon,by upewnić się, że nie zostawiłeś w środku niczego ważnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje