Jeep Cherokee

zł 145 400
Modele
Benzyna - Diesel
140 - 170 KM / 103 - 125 kW
4,6 - 7,1 (l/100Km)
5
Euro 6
Automatyczna - Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Miejski SUV od marki Jeep ® , czyli stylowe nadwozie i dynamiczna natura Jeepa ® Cherokee.

 

Stylowa i dynamiczna linia nadwozia oraz komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność typowego pojazdu SUV.


Jeep® Cherokee podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy w swojej klasie systemy napędu 4x4 i wyjątkową technologię. To samochód dla tych, dla których liczy się zarówno forma, jak i treść. Doskonale zaprojektowany, aby skutecznie wykorzystywać swoje zaawansowane umiejętności, Jeep® Cherokee potrafi dotrzeć w najmniej dostępne miejsca dzięki legendarnemu DNA marki Jeep®. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Cherokee to bardziej rewolucja niż ewolucja. Samochód, który łamie dotychczasowe zasady i odkrywa to, co do tej pory było nieznane. Jego nadwozie zostało zaprojektowane pod kątem uzyskania maksymalnej efektywności aerodynamicznej.

 

Jeep® Cherokee to światowej klasy wykonania i zupełnie na nowo zaprojektowane, aerodynamiczne nadwozie. Nowe, charakterystyczne światła tylne LED, duży tylny spojler, który poprawia aerodynamikę i wyprofilowana tylna klapa bagażnika tworzą razem dynamiczną stylizację. Podwójne chromowane końcówki układu wydechowego dodają elegancji.

 

Cherokee został stworzony, aby wykraczać poza utarte granice i odkrywać nieznane miejsca. Unikalne kombinacje obręczy kół i opon Cherokee zostały
zaprojektowane, abyś mógł w oryginalny sposób wyróżniać się z tłumu krojonych na ten sam wzór kształtów.

 

Szerokie zastosowanie w Cherokee znalazła zaawansowana technologia oświetlenia LED. Charakterystycznym elementem konstrukcji są płynne kształty świateł LED do jazdy dziennej. Poniżej, reflektory biksenonowe rozświetlają noc w razie potrzeby również z pomocą świateł przeciwmgielnych. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

ZAPROJEKTOWANY DLA KOMFORTU
Chcesz mieć kontrolę nad życiem. Chcesz osiągnąć coś więcej. Przygoda to Twoja druga natura. Usiądź w fotelu kierowcy, a zrozumiesz. Oczywiście, że jest wygodny. Wokół niezwykłe pieczołowicie wykonane detale. Ale dla wszystkich, którzy wybiegają w przyszłość i dla których wolność to uczta. To jest ich dom.

 

SKŁADANE NA PŁASKO SIEDZENIA - WOLNOŚĆ PRZESTRZENI
Cherokee oferuje wszechstronność i elastyczność, która będzie źródłem dodatkowej energii w Twoim aktywnym stylu życia. Trzeba zabrać dzieci? Dmuchane kajaki? Cherokee to wybór bez kompromisów. Składana w proporcji 60/40, przesuwana kanapa tylna dla większego komfortu podróży lub uzyskania dodatkowej przestrzeni ładunkowej. Siedzenia tylne mają również regulację pochylenia oparcia.

 

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ JEEP®
System zarządzania przestrzenią ładunkową Jeep®pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń bagażową, a tym samym zapewnia wszechstronność konieczną przy aktywnym trybie życia. Dostępne akcesoria Mopar® to między innymi pojemnik bagażowy, składany pojemnik termiczny, zestaw pierwszej pomocy, zestaw akcesoriów off-roadowych.

 

OTWARTA PRZESTRZEŃ
W Cherokee możesz wygrzewać się na słońcu i cieszyć się świeżym powietrzem wolności. Nowe panoramiczne okno dachowe CommandView® składa się z dwóch paneli: otwieranej elektrycznie części przedniej i zamocowanej na stałe części tylnej, oraz wyposażone jest w otwieraną elektrycznie osłonę przeciwsłoneczną. Unikalny w swojej klasie odsuwany materiałowy dach Sky Slider® otwiera za jednym naciśnięciem przycisku drzwi do świata na zewnątrz.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

UCONNECT® 8.4” Z NAWIGACJĄ
System multimedialny Uconnect oferuje szereg łatwych w użyciu funkcji, które pomagają kierowcy zachować łączność ze światem oraz uzyskać dostęp do informacji bez rozpraszania uwagi w trakcie jazdy. System pomaga kierowcy obsługiwać dostępne funkcje oraz podłączyć własne urządzenia komunikacyjne i multimedialne do układów elektronicznych pojazdu.
• Dostępny we wszystkich modelach
• Ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości 8,4"
• Pełna funkcja nawigacji z jednorazowym wprowadzaniem
   celu podróży komendą głosową
• Radio DAB (Digital Audio Broadcasting) z obsługą
   urządzeń mobilnych AUX/USB/SD Media Hub i iPod®
• Łaczoność Bluetooth® z systemem głośnomówiącym,
   przesyłaniem struminiowym sygnału audio, poleceniami
   głosowymi i czytnikiem wiadomości tekstowych
• Regulacja klimatyzacji na ekranie dotykowym

 

PANEL WSKAŹNIKÓW KLASY PREMIUM
Panel wskaźników z 7-calowym wyświetlaczem TFT pozwala na indywidualną konfigurację, dzięki czemu kierowca może cieszyć się jego wyglądem i otrzymywać preferowane informacje i komunikaty, nie odrywając rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

 

SYSTEM WSPOMAGANIA PARKOWANIA RÓWNOLEGŁEGO I PROSTOPADŁEGO
Parkowanie bywa trudne. Aby ułatwić wykonanie tego manewru Cherokee został wyposażony w zaawansowany system parkowania równoległego i prostopadłego, który wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe umieszczone w zderzaku, ułatwiając kierowcy znalezienie wolnej przestrzeni i wykonanie manewru zainicjowanego przez kierowcę. System ten automatycznie przejmuje kierowanie pojazdem, pozostawiając kierowcy kontrolę nad biegami, hamulcami i pedałem gazu. Parkowanie równoległe możliwe jest z obu stron samochodu; podczas parkowania prostopadłego samochód wjeżdża na miejsce tyłem.

 
SYSTEM BEZKLUCZYKOWY ENTER’N’GO™
System bezkluczykowy Enter’n’Go™ pozwala na otwarcie i uruchomienie samochodu bez wyciągania pilota z kieszeni czy torebki. Wystarczy pociągnąć klamkę żeby otworzyć drzwi i nacisnąć przycisk START/STOP na desce rozdzielczej, naciskając jednocześnie pedał hamulca, żeby uruchomić silnik.

 

KAMERA TYLNA PARKVIEW®
Tylna kamera ParkView® pomaga kierowcy wykonać bez obaw manewr cofania. Układ ten wyświetla przy cofaniu obraz z tyłu pojazdu z dynamicznymi liniami siatki, które pokazują drogę cofania w zależności od kąta skrętu koła kierownicy. Podczas parkowania i innych podobnych manewrów układ ten pomaga kierowcy dostrzec na ekranie ukryte przeszkody.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

 

PENTASTAR V6 3.2 / 272 KM z napędem AWD Jeep® Active Drive I – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

 

PENTASTAR V6 3.2 / 272 KM z napędem 4WD Active Drive II Lock – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

SILNIKI DIESLA:

 

2.0 MJD / 140 KM z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

 

2.0 MJD / 140 KM z napędem AWD Jeep® Active Drive I – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

 

2.2 MJD / 200 KM z napędem AWD Jeep® Active Drive I – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

 

2.2 MJD / 200 KM z napędem 4WD Jeep® Active Drive II – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

SYSTEMY:

 

System Jeep® Active Drive I 4x4 posiada w pełni automatyczny jednobiegowy moduł transferu mocy (PTU), który zapewnia płynną jazdę (niezależnie, od tego, czy korzysta się z napędu 4×4) przy dowolnej prędkości jazdy.

 

System Jeep® Active Drive II 4x4 obejmuje dwubiegowy moduł PTU, umożliwiający kontrolę rozdziału momentu obrotowego, oraz reduktor terenowy. W trybie 4-Low system ten umożliwia zblokowanie przedniej i tylnej osi w celu zwiększenia mocy przy niskich prędkościach jazdy oraz zwiększenia siły pociągowej. 

 

Układ Jeep® Active Drive Lock 4x4
Ekskluzywny dla wersji Trailhawk® system Jeep Active Drive Lock łączy wszystkie zalety systemu Jeep Active Drive II z dodatkową możliwością blokowania tylnego mechanizmu różnicowego w celu zwiększenia trakcji dostępnej przy niskich prędkościach jazdy, podczas pełzania po skałach lub w trudnych warunkach terenowych. 

 

Systemem zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain®
System kontroli trakcji Selec-Terrain pozwala kierowcy na dokonanie wyboru (za pomocą przełącznika Selec-Terrain) ustawienia jazdy szosowej i terenowej, umożliwiające optymalne osiągi na danej nawierzchni; zaprojektowano go z myślą o optymalizacji systemów napędu 4×4 w celu uzyskania doskonałej kontroli trakcji i osiągów.

 

BEZPIECZŃSTWO:


Jeep® Cherokee otacza kierowcę i pasażerów ochroną ponad 70 systemów bezpieczeństwa, które pozwoliły na uzyskanie pięciu gwiazdek w prestiżowym teście Euro NCAP. 

 

Cherokee to również pełna gama rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.  Jednym z najbardziej innowacyjnych systemów jest system ostrzegający przed najechaniem na przeszkodę (Forward Collision Warning-Plus) z funkcją ograniczania skutków kolizji (Crash Mitigation), umożliwiający ocenę odległości pomiędzy pojazdami w ruchu drogowym, a w razie szybko zbliżającej się przeszkody przed pojazdem aktywujący hamulce i alarmujący kierowcę, tak aby mógł w porę zareagować. Pozostałe z wielu dostępnych systemów to między innymi: BMonitorowanie Martwych Punktów Widzenia+, tylna kamera ParkView® z dynamicznymi liniami siatki, Adaptacyjny Tempomat+ z funkcją Stop&Go, czy też Asystent Pasa Ruchu+.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia