Jeep Renegade

Już od zł 105 550
Modele
Benzyna - Diesel
110 - 170 KM / 69,8 - 125 kW
4,0 - 8,8 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Automatyczna - Manualna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

Trzeci raz z rzędu Jeep® Renegade otrzymał tytuł "Najlepszego kompaktowego SUV-a roku", przyznawany przez 4x4 Magazine. Podstawą sukcesu Renegade’a jest jego wszechstronność. Zdaniem grupy ekspertów przyznających tegoroczny tytuł: "Renegade ma znakomity wygląd oraz duże możliwości jego indywidualizacji, wiele funkcjonalnych dodatków oraz szereg właściwości terenowych, które sprawiają, że reszta modeli w tej klasie zostaje daleko w tyle".

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

NOWOCZESNA WERSJA PONADCZASOWEGO WZORNICTWA

Dzięki unikalnym detalom nadwozia Jeep® Renegade łączy w sobie tradycyjny styl legendarnej marki z najnowszymi trendami. Przeprojektowany charakterystyczny grill z 7-szczelinowymi wlotami, nowy pas przedni nadwozia, odświeżona paleta kolorów, relingi dachowe oraz - robiące wrażenie po zmroku - oświetlenie Full LED to tylko niektóre elementy nowego stylu Jeepa®.

POCZUJ WRAŻENIA Z JAZDY Z "NIEBEM NAD GŁOWĄ"

Nowy Jeep® Renegade oferuje możliwość jazdy „z niebem nad głową” dzięki dwóm, dostępnym opcjonalnie, systemom otwieranego szklanego dachu. Unikatowe rozwiązanie My Sky to system otwieranych paneli dachowych zapewniający fantastyczne widoki podczas każdej przejażdżki. Rozwiązanie to pozwala na całkowity, ręczny demontaż paneli lub ich elektryczne uchylanie.

ZOBACZ KAŻDĄ DROGĘ

W wersji LIMITED i TRAILHAWK® przewidziano specjalny pakiet oświetleniowy w technologii LED. Oświetlenie typu LED, w porównaniu z reflektorami tradycyjnymi, poprawia widoczność o 50%, a co za tym idzie zwiększa także poziom bezpieczeństwa. Ponadto jest to system energooszczędny, którego koszty eksploatacji są o 1/3 niższe w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Standardowe reflektory przednie wyposażone są w żarówki halogenowe, charakteryzują się długą trwałością i emitują jasne, białe światło.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

INTELIGENTNIE ZAPROJEKTOWANE WNĘTRZE

Zarówno podczas codziennej eksploatacji w mieście, jak i podczas jazdy po bezdrożach Nowy Jeep® Renegade proponuje szereg rozwiązań w zakresie wykorzystania przestrzeni, które pozwolą Ci zabrać ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Na konsoli środkowej wygospodarowano półeczkę na smartphone'a oraz boczne siateczki pasujące rozmiarem do iPada.

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Wnętrze Nowego Jeepa® Renegade łączy wysokiej jakości materiały z przemyślanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Pomiędzy miękkie w dotyku panele wkomponowano elementy funkcjonalne m.in. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód. Dbałość o detale i inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową całość. W nowej konsoli środkowej zwiększono ilość schowków co jeszcze bardziej podniosło jej funkcjonalność.

FOTELE

Nowy Jeep® Renegade wyposażony jest w ergonomiczne fotele, wykonane z wysokiej jakości materiałów z kolorowymi wstawkami i motywami zainspirowanymi sportami ekstremalnymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

WYBIERZ SWÓJ SYSTEM UCONNECT™ DAB RADIO

Odkryj wszystkie możliwości jakie daje bycie online. W nowym Jeepie® Renegade możesz wybrać jeden z trzech zestawów radiowych DAB współpracujących z najnowszą generacją systemu UconnectTM i wykorzystujących przyjazną użytkownikowi technologię umożliwiającą połączenie z siecią abyś pozostawał na bieżąco z tym, co dla Ciebie ważne. Za pomocą smartphone'a uzyskasz jeszcze łatwiejszy dostęp do map, aplikacji poprawiających bezpieczeństwo jazdy takich jak kamera cofania Parkview® czy możliwość monitorowania swoich tras off-roadowych.

CIESZ SIĘ POTĘGĄ DŹWIĘKU

Dzięki systemowi BeatsAudio™ Premium Sound, który opracowano, aby dostarczać Ci najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych Twoje doznania ze słuchania muzyki podczas podróży już nigdy nie będą takie same. System składa się z dziewięciu głośników: dwóch wysokotonowych o średnicy 3,5'' umieszczonych w desce rozdzielczej, dwóch 1'' znajdujących się w drzwiach tylnych, czterech średniotonowych 6x9’’ znajdujących się w drzwiach przednich i tylnych oraz subwoofera o średnicy 6,5''. BeatsAudio™ Premium Sound jest zasilany 8-kanałowym 560W wzmacniaczem, który zapewnia dźwięk w jakości cyfrowej.

7-CALOWY WYŚWIETLACZ TFT

Nowy 7-calowy wyświetlacz dotykowy z możliwością indywidualnej konfiguracji instrukcji głosowych i graficznych łączy funkcję nawigacji (w opcji) i możliwość odczytu szczegółowych informacji o piosence, wykonawcy, stacji radiowej, statystyk jazdy w terenie oraz wiele innych opcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi i bezpieczeństwo

WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI NAPĘDU 4X4

Jeep® Renegade oddaje prawdziwy charakter marki zapewniając najlepsze w swojej klasie właściwości 4x4, osiągane w każdych warunkach jazdy. Samochód daje możliwość wyboru pomiędzy dwoma innowacyjnymi systemami napędu: Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low.

UTRZYMUJ KONTROLĘ NAWET PODCZAS NAJBARDZIEJ STROMYCH ZJAZDÓW

System HDC (HILL DESCENT CONTROL) poprzez niezależną kontrolę układu hamulcowego pozwala na płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesień. Prędkość każdego koła jest dostosowywana tak aby zapewnić stałe i bezpieczne tempo zjazdu, szczególnie w warunkach niskiej przyczepności i dużego nachylenia terenu.

NOWE SILNIKI - NOWA MOC

Jeep® Renegade oferuje całkowicie nową gamę jednostek napędowych. 
W ofercie znalazły się nowe silniki benzynowe oraz nowozaprojektowane silniki diesla charakteryzujące się zmniejszoną emisją CO2, lepszymi osiągami, mniejszym poziomem zużycia paliwa i hałasu.

PONAD 60 FUNKCJI OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA

Nowy Jeep® Renegade posiada przednie i tylne kurtyny boczne o pełnej długości, poduszkę powietrzną chroniącą kolana kierowcy, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH (TSR)

Całkowicie nowa funkcja ostrzegająca kierowcę, wykorzystująca przednią kamerę do rozpoznawania ograniczeń prędkości i podobnych znaków drogowych.TSR nie wymaga wsparcia map ani GPS. Dzięki tej funkcji, dostępnej w całej nowej gamie Renegade, bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie.

SYSTEM OSTRZEGANIA PRZED KOLIZJĄ

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system wykrywa, czy Jeep® Renegade zbyt szybko nie zbliża się do innego pojazdu lub dużej przeszkody znajdującej się na jego drodze i jednocześnie ostrzega o tym fakcie kierowcę lub pomaga mu w ominięciu przeszkody albo zmniejszeniu skutków zderzenia, wysyłając sygnały dźwiękowe i wizualne lub nawet hamując.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PARKOWANIA

Renegade może mieć mnóstwo dostępnych na zamówienie funkcji maksymalnie ułatwiających parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego. Jeep® Renegade ma najlepsze w klasie systemy wspomagające parkowanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Jeep Renegade
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje